O údajném výskytu trilobitů Ectillaenus hughesi (Hicks) a Ormathops nicholsoni (Salter) v českém ordoviku

Stránky 21-24
Citace ŠNAJDR, M.. O údajném výskytu trilobitů Ectillaenus hughesi (Hicks) a Ormathops nicholsoni (Salter) v českém ordoviku. Journal of the National Museum (Prague), Natural History Series. Praha: Národní muzeum, 1984, 153(1-4), 21-24. DOI: https://doi.org/. ISSN 1802-6842 (print), 1802-6850 (electronic). Dostupné také z: https://publikace.nm.cz/periodicke-publikace/jotnmpnhs/153-1-4/o-udajnem-vyskytu-trilobitu-ectillaenus-hughesi-hicks-a-ormathops-nicholsoni-salter-v-ceskem-ordoviku
Journal of the National Museum (Prague), Natural History Series | 1984/153/1-4



Sdílení na sociálních sítích




Rozumím